השירותים שלנו

סטודיו מתאר קיים כבר 14 שנה ומתמחה בבניית פתרונות מלאים הכוללים בניית אסטרטגיה, בניית מוצרים ויזואליים, החל מהדמיות, מיתוג לפרויקטים, עיצוב גרפי, בניית אינפורגפיקה מותאמת ומיוחדת לפרויקטים מורכבים, צילומי וידאו הכוללים רחפן, עריכה, בניה ועיצוב אתרים ומוצרי הדפסה.

מצגות וכלי ניהול

כל מה שאתה צריך כדי להנגיש את הפרויקטים שלך לצוותים, לתורמים, לגופים ממשלתיים, למשקיעים וכדומה. מצגות, חוברות, ממשקים מקוונים, תקצירי מנהלים, ממסמכים משרדיים וניהוליים ועוד.

פתרונות הנגשה מתקדמים

עיצוב בהתאמה

אישית

עיצוב מונפש ואינטראקטיבי

פריסה חכמה וקלה לשליטה

אתרים ודיגיטל

היום, מי שבלי אתר לא קיים. אבל כשהמעצב הוא זה שבונה את האתר, העולם פשוט נהיה טוב יותר, יפה יותר – מועיל יותר. תחשבו על זה, הרי אנחנו לא רק מעצבים את הנראות החיצונית (שהיא מעולה ללא כל ספק), אלא את כל חוויית המשתמש בתוך גלישה באתר, ומכוונים אותו לפעולה חיובית.

אפיון לעיצוב חויית משתמש (UX/UI)

עיצוב ממשק טרנדי, איכותי ומרשים

רספונסיביות לדסקטופ, טאבלט ומבייל

אתרי חנות ואתרי קטלוג משוכללים

SEO וקידום אורגני ברשתות חברתיות

ממשק ניהול אתר בהתאמה מותאם אישית!

מיתוג ושיווק

אין כמו רושם ראשוני, והמומחיות במיתוג היא לדעת איך לעשות אותה בצורה הכי נכונה, יעילה ומהירה. מיתוג נכון יכול להביא אתכם למקומות להם רציתם להגיע ע”י שידור המסרים המדויקים, לאנשים הנכונים, בזמן הנכון, כדי להעלות להם עליכם אסוציה חיובית ומניעה לפעולה.

מיתוג מבוסס מחקר ואסטרטגיה

התאמת צבעים ורספונסיביות לוגו

ליטוש מהוקצע ולא מתפשר

הוראות שימוש נכון בלוגו

פרסום ואסטרטגיה

כ”כ הרבה דרכים לפרסם, אבל איפה הכי מתאים לי? מה לומר? למי לפנות? ואיך זה יראה? בשביל לענות על כל השאלות האלה אנחנו כאן, עם כל האמצעים, כדי להתאים לכם את הפתרון המתאים לכם, ולבצע אותו.

ניהול קמפיינים

מחירים אטרקטיבים

ערוצי שיווק יחודיים

עיצוב מעולה