אודות

סטודיו מתאר קיים כבר 14 שנה ומתמחה בבניית פתרונות מלאים הכוללים בניית אסטרטגיה, בניית מוצרים ויזואליים, החל מהדמיות, מיתוג לפרויקטים, עיצוב גרפי, בניית אינפורגפיקה מותאמת ומיוחדת לפרויקטים מורכבים, צילומי וידאו הכוללים רחפן, עריכה, בניה ועיצוב אתרים ומוצרי הדפסה.

הצוות של מתאר

גדעון מרמלשטיין

מנכ"ל החברה

גר במצפה כרמים, נשוי ואב לתשעה. מטיס רחפנים מדופלם. האגדה מספרת שבקטנותו הוא נפל לקדירה של מיונז מה שנתן לתלתלים שלו כוחות על-טבעיים.

ירמיה בן קמון

מנהל פרויקטים

גר בכוכב השחר, נשוי ואב לשלושה. אלוף הארץ בפעם השלישית ברציפות ביצירת בעיות.

הודיה כהן

מעצבת גרפית

גרה בישוב אדם. נשואה ואמא לארבעה.

יונתן אטיאס

מעצב דיגיטל

גר בירושלים. רווק (בינתיים...). אוהב לשיר בזמנו החופשי. יש כאלה שטוענים שהם גם אוהבים לשמוע אותו.

עציץ

יו"ר קישוט ואוירה

במקור מאיקאה. כבר כמה חדשים בסטודיו. מתלונן לא מעט שלא מטפלים בו כמו שצריך אבל לא עושה יותר מדי רעש. בעל חוש אסטתי טבעי ועדין.

התהליך

אפיון

קודם כל אנחנו כמובן צריכים להכיר אתכם, לשמוע על הצורך שלכם ולהבין את כל פרטי הפרויקט. בעצם המטרה שלנו בשלב זה היא ממש להכנס לראש שלכם.

מחקר ואסטרטגיה

בשביל לעשות עבודה מעולה ומועילה צריך קודם כל להכין את השטח: לברר מהו עולם התוכן של הפרויקט; מי הם קהל היעד אליו אנחנו מכוונים ואיך הכי נכון לדבר איתם את המסר אותו אנחנו רוצים להעביר להם; לברר מי הם המתחרים כדי לבדל את הפרויקט מהמתחרים.

עיצוב

עיצוב טוב הוא לא יותר מתירגום המסרים והמטרות של המותג לשפה עיצובית תוך התחשבות בקהל היעד (מי צריך לקבל את המסר) ובאמוציה האסוציאטיבית שזה מעורר.

ביצוע

אנחנו כאלה שדוחפים לכך שהעיצוב שלנו לא יישאר מופשט, אלא יקבל ממש גוף וכלים להיות ממשי באופן מועיל, כך גם הלקוח יוכל להרגיש שיש לו מוצר בידיים.
אז למה שלא נתחיל?